ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС ОГОЛОШУЄ НАБІР НА EU STUDY DAYS У 2019 РОЦІ

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2019 роцІ.

30 сесія: 6–9 червня у Сєвєродонецьку

До участі у сесіях Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України. Студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно вибрати сесію, у якій би хотіли взяти участь та заповнити відповідну анкету.
На 30 сесію: http://bit.ly/EUStudyDays_Severodonetsk (дедлайн – 19 травня, 23:00)

Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

Контактна особа: Ірина Мовчан, Директор Українського освітнього центру реформ, imovchan@cure.org.ua Координаційна група проекту: eustudydays@gmail.com, 097 321 47 30