ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект U-Report

ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект U-Report. Це – швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.
    Усі, хто підписались на U-Report, отримуватимуть опитування з 3-4-х питань щотижня. Потрібно лише сказати, що думаєш стосовно тієї чи іншої теми.
Приєднатись можна через безкоштовні СМС, надіславши слово СТАРТ на номер 4224.* Також можна надіслати слово СТАРТ фейсбук-спільноті U-Report , або зафоловити у Твітері – www.twitter.com/UReportUkraine .
  ЮНІСЕФ вивчає результати та співпрацює із партнерами, щоби опитування застосовували у програмах на практиці. Тому, чим більше учасників – U-репортерів, тим більше прислухатимуться до їхньої думки. Таким чином, U-Report – це один із найпростіших інструментів, якими молодь може впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя.

U-Report допомагає дізнаватись думку молоді для суспільних змін у 35-ти країнах. Всього у світі понад 3 млн U-репортерів.
Девід Бекхем як Посол доброї волі ЮНІСЕФ, активно підтримує цю молодіжну ініціативу. Зокрема, у вересні він презентував результати опитувань, а також особисті питання U-репортерів, на Генеральній асамблеї ООН, Таким чином молодь сказала, що думає, глобальним лідерам.

Девід Бекхем презентує результати опитувань U-Report на Генеральній асамблеї ООН у 2015 р.

В Україні ЮНІСЕФ впроваджує проект спільно з ГО “Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка” (www.uisr.org.ua).

* * *

Щоб відписатись від U-Report, надішліть STOP або СТОП

Щоб змінити інформацію про себе, надішліть update або оновити


*
Надсилаючи СМС-повідомлення на короткий номер 4224, Ви даєте згоду на обробку персональних даних, а саме мобільного номеру телефону, виключно для взаємодії в опитуваннях U-Report, що проводиться Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні протягом 2016 року.

**Вартість відправлення SMS – повідомлення на номер 4224 є безкоштовною для абонентів мережі «Київстар, ПрАТ “МТС Україна” (МТС таVodafone) та ТОВ «Астеліт»( life:)).

Організатор: ЮНІСЕФ Україна, тел.: 254-24-39, 9:00 – 18:00. 

Технічний партнер: ТОВ «Старт-98» адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3, корп.37 ; тел. технічної підтримки 044 492 27 37 (у будні з 09:00 до 18:00)   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *