ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНОЇ, НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ ФАХОВИХ КОЛЕДЖІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

25.02.2021 року в режимі он-лайн на платформі Googl Meet відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної, навчально-виховної роботи, в якому прийняли участь заступник директора коледжу з НМР Добренко Інна та методист Біла Наталія.

На порядку денному було два питання.

  1. Нормативно-законодавча база  з питань  підготовки та проведення державної підсумкової атестації у вигляді ЗНО у 2021 році (доповідач: Великодна О.В., заступник директора з НВР ВСП «Запорізький фаховий коледж компʼютерних технологій НУ «Запорізька політехніка»).
    Спікер надала інформацію про основні нормативні документи, про процес проведення ЗНО, про механізм і терміни оголошення результатів, про склад сертифікаційних робіт з української мови, математики, історії України, англійської мови, про тривалість та інші аспекти процесу проведення ЗНО 2021.
  2. Інтерактивні технології змішаного навчання в професійному становленні майбутніх спеціалістів. Доповідач: заступник директора з НВР ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ» Данілкіна О.В.
    Доповідь включала наступні питання: про організацію та особливості змішаного навчання, про інтерактивні технології змішаного навчання, про ігрові сервіси під час змішаного навчання та багато іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.