СЕМІНАР З ПІДГОТОВКИ КОНСУЛЬТАНТІВ ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ

03 березня 2021 року було проведено семінар «Запобігання та протидія корупції в Україні» на базі Юридичної клініки БУМІБ.
Були присутні слухачі та консультанти клініки, декан юридичного факультету Картамишева Ольга, старший викладач кафедри галузевих юридичних дисциплін Наталія Васильченко.
Розглянуто питання: поняття, види та форми корупції; суб’єкти відповідальності за корупційні діянн; суб’єкти, які здійснюють заходи щодо запобігання і протидії корупції; заходи, спрямовані на запобігання і протидію корупції; відповідальність за корупційні діяння.
Цікавим питання, яке розглядалось було питання корупції в приватному секторі. Здобувачі познайомились з новим для них поняттям «комплаєнс» – система заходів, що застосовують на підприємствах, у тому числі для запобігання працівниками вчинення корупційних та пов’язаних з ними правопорушень.
За результатами роботи семінару слухачі клініки отримали завдання розробити консультацію для керівників підприємств, установ, організацій щодо впровадження комплаєнс контролю для запобігання працівниками вчинення корупційних та пов’язаних з ними правопорушень.
Також, учасники були ознайомлені з діючою в університеті Антикорупційною Програмою, яку було затверджено рішенням Вченої ради 30 серпня 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.