Форум Асоціації Юридичних клінік України

19-20 березня 2021 року у місті Києві (Premier Hotel Lybid), відбувся Форум Асоціації Юридичних клінік України.

В ході форуму було проведено панельну дискусію «Проблеми та перспективи впровадження правничої клінічної освіти в програми підготовки майбутніх правників»; обговорено перспективи партнерства юридичних клінік з Молодіжним комітетом Національної асоціації адвокатів України UNBA NextGen: представлення меморандуму про співпрацю; результати діяльності АЮКУ у 2020 році та фінансовий звіт Правління; представлено презентацію планів АЮКУ на 2021 рік; презентовано розробки юридичних клінік у сфері захисту прав споживачів у сфері фінансових послуг (розбудова партнерства АЮКУ з Проектом «Трансформація фінансового сектора»); надано інформацію про загальні техніки консультування.

Також було проведено практичні воркшопи та майстер-класи з консультування: «Консультування споживачів фінансових послуг на практиці»; «Фінансові лайфхаки: розумний кредит»; «Ти і фінанси: хто кого»; «Фінансові перегони».

Окрім цього, було представлено презентацію навчально-методичного посібника для проведення занять з практичного права «Street Law» Захист прав споживачів у сфері фінансових послуг». Проведено майстер-класи з правопросвіти та діджиталізації роботи юридичних клінік.

В роботі Форуму прийняв участь керівник юридичної клініки ТОВ «БУМІБ» Педан Віктор Іванович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.