IX НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЗАКОНОДАВСТВО: ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ, СОЦІАЛЬНА ОБУМОВЛЕНІСТЬ ТА ВДОСКОНАЛЕННЯ”.

25-26 березня 2021 р. на базі юридичного факультету пройшла IX Науково-практична конференція “Законодавство: історія розвитку, соціальна обумовленість та вдосконалення”.
Даний захід проводиться щорічно й став вже традиційним для нашого університету. Основна його мета – обмін досвідом й інформацією щодо найактуальніших правових проблем сучасності.
Конференція викликала зацікавлення серед наших колег не лише в Україні, а й за її межами, зокрема в Республіці Білорусь.
Загалом у конференції взяли участь 76 учасників.
Науковці працювали в двох секціях: «Загальнотеоретичні правові проблеми сучасності»; «Проблеми правового регулювання в галузевих режимах права».
Переможцями університету цього року стали:
1 місце – Желязкова Анастасія, здобувачка ІІІ курсу Економіко-правничого фахового коледжу БУМІБ.
Анастасія провела дослідження у сфері спадкового права, а саме відмови від спадщини; було надано пропозиції щодо вдосконалення цивільного законодавства в цій сфері.
2 місце — Пшеничний Денис, магістрант юридичного факультету БУМІБ порушив важливе питання екологізації українського законодавства.
Кишко Іван, здобувач ІІІ курсу юридичного факультету БІМІБ дослідив питання гендерної рівності в трудових правовідносинах, а саме забезпечення прав одинокого батька, який виховує дитину (дітей) самостійно без жінки.
3 місце – Ковтун Дмитро, здобувач ІV курсу юридичного факультету БІМІБ дослідив проблему кодифікації трудового аконодавства та надав пропозиції щодо удосконалення законопроєкту Трудового кодексу України.

Вітаємо переможців і бажаємо нових наукових відкритів!