Некролог Зої Іванівни Тимошенко

Колектив викладачів, співробітників, здобувачів освіти Бердянського університету менеджменту і бізнесу сумує з приводу смерті першого проректора Європeйського унівeрситeту, професора

Зої Іванівни Тимошенко

 Більше 55 років Зоя Іванівна присвятила роботі в системі освіти. Співзасновник Європейського університету. Від моменту заснування – перший проректор.

Нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, медаллю “Ветеран праці”, орденом “За розбудову” Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, орденом святих Кирила і Мефодія за заслуги з відродження духовності в Україні та за багаторічну  наукову та освітню діяльність відмічена багатьма подяками та почесними грамотами державних та приватних закладів України та зарубіжжя.

Тимошенко Зоя Іванівна – досвідчений фахівець, видатний вчений, талановитий керівник, прекрасний педагог, вона завжди буде прикладом відданого й відповідального ставлення до роботи та чуйного відношення до людей.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким. Зоя Іванівна назавжди залишила свій слід у наших серцях і душах. Світла пам’ять!

Ректор університету Лідія АНТОШКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.