З нагоди Днів науки

З нагоди Днів науки в Україні та Фестивалю науки-2021, ст. викладачем кафедри менеджменту Трикоз І.В. був проведений Майстер-клас з проблем кар’єрного росту.

Метою майстер-класу було: навчитися розробляти індивідуальний кар’єрний план та варіанти його впровадження через позицію самозайнятості або організацію власного бізнесу.

Викладач-тренер Трикоз І.В. запропонувала учасникам розподілитися на команди і побудувати кар’єрограму для: власника юридичної фірми, власника мережі агентств з програмного забезпечення, власника тренінгового центру, самозайнятої особи – бухгалтера-економіста, а також – розрахувати економічну ефективність і соціальний ефект від реалізації кар’єрного плану та організації власного бізнесу.

У результаті майстер-класу учасники навчилися ставити власні кар’єрні цілі стосовно самозайнятості або створення власного бізнесу; здобули навички побудови кар’єрограми; навчилися розраховувати економічну ефективність і соціальний ефект від реалізації власного кар’єрного плану підприємця або самозайнятої особи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.