Програма “Будуй своє Майбутнє”

11 червня наші представники : старший викладач кафедри галузевих юридичних дисциплін Педан Віктор та голова студентської ради Голояд Максим __ виступили перед учасниками програми “Будуй своє Майбутнє”.

На зустрічі хлопці та дівчата дізналися, в яких закладах вони можуть отримати вищу та середню фахову освіту, які професії опанувати та які перспективи це відкриває перед ними.
Ми завжди із задоволенням відвідуємо подібні заходи, тому ще це відмінна можливість напряму поспілкуватися з молоддю та допомогти їй більш чітко побачити свій кар’єрний шлях.
Тому ми підтримуємо програму “Будуй своє майбутнє” – комплексну програму, в рамках якої хлопці та дівчата з Бердянську та розташованих поруч громад можуть пройти цікаві та корисні тренінги, а також отримувати індивідуальну допомогу кар’єрного консультанта та психолога щодо профорієнтації, вибору свого кар’єрного шляху та інших питань.