Сертифікат Erasmus+

Наприкінці травня цього року професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олексій Сухомлинов перебував із циклом лекцій у ВНЗ-партнері у Варшавській вищій школі екології та управління. У рамках європейської програми Erasmus+.

Лекції стосувалися засад менеджменту культури та мистецтва. Відомо, що менеджмент культури (менеджмент соціокультурної діяльності) є інноваційним освітнім проектом, що передбачає акумулювання вітчизняного та зарубіжного досвіду в розробці соціальних та гуманітарних технологій, спрямованих на підтримку та розвиток сучасних культурних індустрій.

Менеджер соціокультурної діяльності – це ініціатор та організатор соціокультурних проектів та програм. Його переваги – у навичках адекватного сприйняття культурних процесів, здатності мислити креативно, діяти самостійно та оперативно у нестандартних ситуаціях та умінні мобілізувати потрібні ресурси для реалізації власних ідей.

Варто зазначити, що це третій етап реалізації програми Erasmus+ Бердянського університету менеджменту і бізнесу та Варшавської вищої школі екології та управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.