Чергове засідання студентського наукового гуртка «У світі економіки і фінансів»

12 жовтня 2021 року на кафедрі економіки і фінансів відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «У світі економіки і фінансів», яке було присвячене святкуванню Всесвітнього дня економіста.
Саме в цей день видатні працівники галузі нагороджуються премією за рішенням Нобелівського комітету. Мета даного свята – звернути увагу суспільства на важливість даної професії. Саме економісти займаються дослідженням і аналізом даних, щоб з’ясувати як використовуються товари і ресурси.
З нагоди свята члени наукового гуртка були ознайомлені з науковими працями, посібниками та методичними розробками в галузі економіки науково-педагогічних працівників кафедри економіки і фінансів.

Вітаємо всіх економістів з професійним святом. Щиро зичимо вам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності.