Участь у Х Правничій школі для юридичних клінік

Студенти-клініцисти юридичної клініки ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» взяли участь у Х Правничій школі для юридичних клінік, яка відбулася 28 жовтня 2021 року.
Тема заходу: «Законодавчі зміни в земельному законодавстві: сучасні тенденції та судова практика». Було заслухано наступні доповіді:
Законодавчі зміни з земельному законодавстві — кандидат юридичних наук, доцент Кафедри кримінального та адміністративного права Академії адвокатури України доцентка Олена Ковтун.
Порядок укладання договорів купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення — адвокатка, начальниця відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Антоніна Загура.
Особливості розірвання договорів оренди землі: сучасні тенденції та судова практика — директор Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, доцент Кафедри цивільного, господарського права та процесу Академії адвокатури України, кандидат юридичних наук Сергій Бреус.
Практика розгляду судами земельних спорів за позовом прокурора — адвокат, керуючий партнер Адвокатської компанії «АРЦЕО» Дмитро Федоренко.