Вітаємо переможців ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок»!

Здобувачі Економіко-правничого фахового коледжу ТОВ «БУМІБ» взяли участь у ХІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» із різних предметів: біології, математики, української мови та літератури, інформатики, географії, громадянської освіти.
Викладачі української мови та літератури коледжу Каленкова Марина та Малишко Юлія залучили до участі понад 20 здобувачів першого та другого курсів. Переможцями олімпіади стали здобувачі: Стецик Ксенія – диплом І ступеня, Хомякова Дар’я – диплом ІІ ступеня, диплом ІІІ ступеня отримали Гарбуз Ігор та Костецька Дар’я (викладач Малишко Ю.) З предмету громадянська освіта викладачем Статішнюк Тетяною підготовлено 12 здобувачів першого курсу, з них 7 отримали дипломи: І ступеня – Трифонов Євген та Сівов Данило, ІІ ступеня – Лисечко Андрій та Майборода Юлія, ІІІ ступеня – Токарєва Лілія, Олійник Артем, Мележик Дарія.
В олімпіаді з біології взяли участь 12 здобувачів під керівництвом викладача Пейчивої Олени. Серед учасників 4 переможці: диплом ІІ ступеня – Трифонов Євген та дипломи ІІІ ступеня – Зюзіна Анастасія, Ніконенко Ілля, Токарєва Лілія.
Радимо викладачам та здобувачам розпочати підготовку до наступної XII Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» — це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати нагороди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.